Stanowisko

Koordynator projektu/PR Assistant

Umowa
staż / praktyki / wolontariat
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe / zawodowe
Czas trwania oferty

09.09 30.09

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Fotografia
  • Marketing
  • Nowe media
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Jako koordynator projektu/PR Assistant będziesz mógł rozwinąć skrzydła w działaniach związanych z:
- promowaniem projektu,
- pozyskiwaniem uczestników projektu,
- prowadzeniem negocjacji,
- budowaniem dobrych relacji oraz ocieplaniem wizerunku
- zarządzaniem projektem

Wymagania

Kandydaci na to stanowisko powinni mieć w sobie wiele chęci i entuzjazmu do rozwoju oraz otwartości, kreatywności i zaangażowania.

Oferujemy

Oferujemy uzyskanie bogatego doświadczenia obfitującego w liczne wyzwania, przestrzeń do własnych inicjatyw oraz możliwość kontynuacji dobrej współpracy.

Warunki aplikowania

Aplikacje proszę wysyłać na adres mailowy:
fundacja.apropos@gmail.com
W ramach zgłoszenia proszę przesłać cv oraz opisać swoje motywacje do podjęcia współpracy.