Stanowisko

Koordynator projektów

Umowa
staż / praktyki / wolontariat / zdalna
Miasto
Każde
Województwo
Lubuskie / Zachodniopomorskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe / zawodowe
Czas trwania oferty

22.06 31.07

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Fotografia
  • Grafika
  • IT
  • Muzeum
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Poszukujemy wolontariuszy (staż i praktyki nieodpłatne) w regionach lubuskim i zachodniopomorskim, którzy chcieliby włączyć się w realizowane projekty ratowania i ochrony zabytków i/ lub otworzyć własne. Szukamy też twórców treści/ administratorów profili na Facebooku.
Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami i kontaktu z naszą fundacją. Spotkajmy się w Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie, Białogardzie, Kołobrzegu, Koszalinie i Wałczu. Szczegóły i kontakt:
dla woj. lubuskiego:
dla woj. zachodniopomorskiego:
Lubisz działać? Kochasz zabytki? Nie wahaj się - dołącz do naszego zespołu. tel. 695 662 123

Wymagania

Pasja i chęć działania.

Oferujemy

Umowa wolontariacka, doświadczenie zawodowe, bezpłatny staż i praktyki.

Warunki aplikowania

CV i list motywacyjny na: admin@zabytki.org