Stanowisko

Koordynator/ka ds. przestrzeni i zasobów edukacyjnych

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
policealne
Czas trwania oferty

22.02 06.03

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum

Opis stanowiska

1) Koordynacja przestrzeni edukacyjnych PME: pracowni edukacyjnych, magazynów - w zakresie utrzymania porządku, dobrego stanu technicznego i organizacji logistyki.
2) Koordynacja zasobów edukacyjnych PME: kolekcji edukacyjnej, materiałów plastycznych, pomocy dydaktycznych, pakietów do lekcji muzealnych w zakresie organizacji systemu przechowywania, konfekcjonowania i utrzymania porządku.
3) Koordynacja zapotrzebowania na zakupy materiałów plastycznych i realizacja zakupów
4) Dozór nad przestrzeniami edukacyjnymi w kontekście, bezpieczeństwa uczestników o rożnych potrzebach oraz prowadzących zajęcia w ramach, koordynacja procesu usuwania usterek, dbałość o komfort gości.
5) Opracowywanie i przygotowywanie elementów scenograficznych do wystaw i wydarzeń, dekoracji okolicznościowych, prototypów prac plastycznych, wykonywanie innych prac i drobnych napraw plastyczno-technicznych.
6) Koordynacja i współprowadzenie warsztatów plastycznych (ceramicznych, rękodzielniczych i in.) skierowanych do różnych grup odbiorców we współpracy z artystami, edukatorami.
7) Dbałość o powierzone mienie, utrzymywanie porządku w materiałach dydaktycznych i pomieszczeniach biurowych;
8) Inne prace administracyjno-biurowe.
9) Doskonalenie umiejętności podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
10) Wykonywanie innych poleceń przełożonych

Wymagania

• wykształcenie plastyczne minimum pomaturalne
• zaawansowane umiejętności plastyczne i techniczne
• udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – koordynacją zasobów
• konsekwencja i skuteczność w działaniu, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem,
• łatwość nawiązywania kontaktów, budowania relacji w wielokulturowym i wielopokoleniowym środowisku, rozwinięte zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista,
• dobra znajomość obsługi komputera w zakresie programów: word, excel, power point,
• biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.
• niekaralność za przestępstwa na tle seksualnym.

Oferujemy

• umowę o pracę,
• pracę w prężnie działającej instytucji kultury, z dogodnym dojazdem transportem publicznym i parkingiem rowerowym
• motywującą atmosferę i dużą samodzielność w pracy.
• możliwość korzystania z 30 tysięcznego księgozbioru biblioteki PME oraz eksperckiej wiedzy pracujących tutaj osób
• codzienny kontakt z fascynującymi obiektami prezentowanymi na licznych wystawach stałych i czasowych
• możliwość przystąpienia do Benefit Systems – Karta Multisport
• możliwość przystąpienia do pakietu usług medycznych
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
• możliwość dołączenia do Zielonego Zespołu, który opracowuje i wdraża ekologiczne rozwiązania w muzeum
• legitymację pracownika muzeum, która upoważnia do darmowego wstępu do muzeów na terenie kraju oraz możliwość wypożyczenia karty ICOM, która upoważnia do darmowego wstępu do muzeów zrzeszonych w ICOM na całym świecie.

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@ethnomuseum.pl
lub pocztą tradycyjną na adres: Dział Kadr, Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie, ul. Kredytowa 1, 00-056 Warszawa z dopiskiem na kopercie lub w temacie maila: „Konkurs nr PME/2023/2” w terminie do 6 marca 2023 r. w ten sposób, by Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie otrzymało te dokumenty przed upływem wskazanego terminu.
Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Muzeum nie zwraca nadesłanych materiałów. W dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z
ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem
Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.