Stanowisko

Koordynator ds. realizacji wystaw

Umowa
Miasto
Orońsko
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

01.09 17.09

Słowa kluczowe
  • Muzeum

Opis stanowiska

1. Koordynowanie realizacji zadań związanych z realizacją wystaw w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku, na terenie kraju i za granicą.
2. Udział przy planowaniu przyszłych wystaw i wydarzeń towarzyszących
3. Nadzór nad montażem i demontażem wystaw.
4. Przedstawianie sprawozdań z realizacji zadań
5. Prowadzenie dokumentacji związanej z organizacją wystaw zgodnie z przepisami PZP

Wymagania

I. Niezbędne:
1. Wykształcenie wyższe
2. Język angielski - komunikatywny
3. Bardzo dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem.
4. Umiejętność pracy pod presją czasu.
5. Prawo jazdy Kat. B

II Dodatkowe
1. Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
2. Inicjatywa i samodzielność w działaniu zgodnie z powierzonymi kompetencjami;
3. Umiejętność współpracy i komunikacji w grupie;
4. Wysoka umiejętność organizacji pracy własnej.

Oferujemy

Oferujemy:
- pracę w zabytkowym kompleksie pałacowo-parkowym;
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę ½ etatu
- możliwość rozwoju zawodowego i interesującą pracę w środowisku artystycznym;
- świadczenia z ZFŚS

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty:
CV
List motywacyjny
Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
Kopie świadectw pracy (w przypadku ich posiadania)
Kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje (szkolenia, kursy)

Dokumenty aplikacyjne można składać
- elektronicznie na adres e-mail: kadry@rzezba-oronsko.pl do dn. 17 września 2023r., wpisując w tytule wiadomości „Rekrutacja: Koordynator ds. realizacji wystaw”,
- osobiście w sekretariacie firmy w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Rekrutacja: Koordynator ds. realizacji wystaw”
- listownie na adres Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku, ul. Topolowa 1, 26-505 Orońsko z dopiskiem Rekrutacja: Koordynator ds. realizacji wystaw”

List motywacyjny oraz CV należy opatrzeć podpisem.

Dokumenty aplikacyjne nieopatrzone podpisem nie będą rozpatrywane.
W dokumentach aplikacyjnych należy umieścić klauzulę:

Aplikując, oświadczasz, że znana jest Ci treść informacji na temat przetwarzania danych osobowych w naborze.