Stanowisko

koordynator ds. realizacji projektów

Umowa
Miasto
Wrocław
Województwo
Dolnośląskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

04.05 30.06

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Teatr
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Główne zadania
• promocja i informacja o projektach
• koordynacja warsztatów, kontakt z klientami, przyjmowanie zapisów na zajęcia, współpraca z prowadzącymi, przygotowanie pokazów
• redagowanie i przygotowanie materiałów na stronę internetową i Facebook
• rekrutacja uczestników, monitorowanie opłat
• czuwanie nad harmonogramem, prowadzenie dokumentacji projektowej
• dbanie o prawidłową realizację projektu zgodnie z odpowiednią dokumentacją
• przygotowywanie sprawozdań- obsługa klientów i beneficjentów
• Przygotowywanie i rozliczanie umów dla instruktorów

Wymagania

Oczekujemy:
• motywacji do pracy w Organizacji pozarządowej
• wykształcenia wyższego
• skrupulatności, dokładności i umiejętności analitycznego myślenia,
• dyspozycyjności (praca na zmiany): 8-16, 11.30 (12)-19.30 (20)
• samodzielności w działaniu i umiejętności organizacyjnych,
• umiejętności zwięzłego i poprawnego pisania tekstów informacyjnych
• umiejętności obsługi programów biurowych (Word, Excel, Power Point),
• mile widziane doświadczenie w NGO, umiejętność pisania projektów

Oferujemy

Oferujemy
- ciekawą, ważną społecznie pracę
- kontakt z kreatywnymi ludźmi, którzy są częścią naszego zespołu
- umowę o pracę po okresie próbnym
- stałe i pewne zatrudnienie - szukamy pracownika na dłużej
- możliwość szkoleń, telefon służbowy
-wynagrodzenie 2200-2700 netto

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji: rekrutacja@centrumtworczosci.pl