Stanowisko

kierownik w Dziale Technik Audiowizualnych

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

04.11 01.12

Słowa kluczowe
  • Film
  • Muzyka
  • Nowe media
  • Obsługa techniczna
  • Sztuka
  • Teatr
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

- koordynacja, przydzielanie zadań, planowanie i nadzorowanie pracy pracowników Działu,
- nadzór nad budżetem Działu,
- kontrola pod względem formalnym rachunków i dokumentów,
- konsultacje dot. wymagań technicznych organizowanych przedsięwzięć,
- nadzorowanie konserwacja sprzętu multimedialnego,
- tworzenie planów modernizacji sprzętu multimedialnego,
- przygotowywanie umów i porozumień.

Wymagania

- doświadczenie w obsłudze oświetlenia scenicznego lub systemów nagłośnieniowych,
- wykształcenie min. średnie,
- doskonała organizacja pracy,
- elastyczność czasowa,
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
- umiejętność pracy w zespole i otwartość na nowe wyzwania,

Oferujemy

umowę o pracę

Warunki aplikowania

Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane ogłoszenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres sekretariat@bok.waw.pl z tytułem maila „Praca kierownik DTA” do 30 listopada 2021 r.

Prosimy o dopisanie następujące klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.".