Stanowisko

Kierownik półkolonii

Umowa
dzieło / na zlecenie
Wynagrodzenie

4000—4000 PLN brutto

Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

24.04 02.05

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

CZYM SIĘ BĘDZIESZ ZAJMOWAĆ:
- opracowywaniem, przygotowywaniem i realizacją planu pracy podczas półkolonii poprzez takie formy jak m.in.: warsztaty edukacyjne, gry, oprowadzania po wystawach,
- zapewnieniem fachowej opieki uczestnikom zajęć na Zamku Królewskim na Wawelu,
- sprawowaniem kontroli nad obowiązkami powierzonymi wychowawcom półkolonii.

Wymagania

SZUKAMY CIĘ, JEŚLI POSIADASZ:
- dyplom ukończenia szkoły średniej lub studiów,
- dokumenty potwierdzające trzyletnie doświadczenie w pracy opiekuńczo – wychowawczej i/lub dydaktyczno – wychowawczej z dziećmi (zaświadczenia, umowy, in.),
- ukończony kurs na kierownika wypoczynku, lub chęć wykonania kursu we własnym zakresie,
- zaświadczenie o niekaralności KRS.

Oferujemy

OFERUJEMY:
- pracę w ramach umowy zlecenie w okresie 3.07.2023 do 28.07.2023 (w godz. 8.00 – 16.00)
- realizację zadań w niezwykłym miejscu,
- możliwość realizacji swoich pomysłów,
- możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych.

Warunki aplikowania

Proszę o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego