Stanowisko

Kierownik Działu Organizacji Pracy Artystycznej

Umowa
Miasto
WARSZAWA
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

14.09 15.10

Słowa kluczowe
  • Muzyka
  • Sztuka
  • Teatr
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Odpowiedzialność za całokształt spraw związanych z planowaniem pracy artystycznej Opery w tym:
• układanie planu pracy artystycznej
• sporządzanie harmonogramów zajęć pracowników artystycznych
• przygotowywanie umów dla artystów współpracujących z Operą
• kontakty z artystami i realizatorami projektów artystycznych w kraju i za granicą
• efektywne zarządzanie zespołem pracowników
Ze względu na działalność prowadzoną przez Operę, od kandydata oczekujemy dyspozycyjności w weekendy.

Wymagania

• udokumentowane doświadczenie w instytucji kultury / branży artystycznej– minimum 10 letnie;
• znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (warunek konieczny);
• bardzo dobra znajomości komputera i pakietu Microsoft Office;
• umiejętność pracy w szybko zmieniających się okolicznościach;
• umiejętności zarządzania zespołem oraz przepływem informacji w zespole;

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
• udział w innowacyjnych projektach;
• możliwość poszerzenia kwalifikacji i dalszego rozwoju;
• atrakcyjne wynagrodzenie;

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji adres rekrutacja@operakameralna.pl, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Warszawską Operę Kameralną na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest Warszawska Opera Kameralna z siedzibą w Warszawie (03-933), ul. Obrońców 31; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rekrutacja@operakamelana.pl - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą.