Stanowisko

Kierownik Działu Organizacji Pracy Artystycznej

Umowa
Miasto
WARSZAWA
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

29.03 11.04

Słowa kluczowe
  • Muzyka
  • Sztuka
  • Teatr
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Odpowiedzialność za całokształt spraw związanych z planowaniem pracy artystycznej Opery w tym:
• układanie planu pracy artystycznej
• sporządzanie harmonogramów zajęć pracowników artystycznych
• przygotowywanie umów dla artystów współpracujących z Operą
• kontakty z artystami i realizatorami projektów artystycznych w kraju i za granicą
• efektywne zarządzanie zespołem pracowników
Ze względu na działalność prowadzoną przez Operę, od kandydata oczekujemy dyspozycyjności w weekendy.

Wymagania

• udokumentowane doświadczenie w instytucji kultury / branży artystycznej– minimum 10 letnie;
• znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (warunek konieczny);
• bardzo dobra znajomości komputera i pakietu Microsoft Office;
• umiejętność pracy w szybko zmieniających się okolicznościach;
• umiejętności zarządzania zespołem oraz przepływem informacji w zespole;

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
• udział w innowacyjnych projektach;
• możliwość poszerzenia kwalifikacji i dalszego rozwoju;
• atrakcyjne wynagrodzenie;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z tytułem KIEROWNIK OPA na adres rekrutacja@operakameralna.pl

Warszawska Opera Kameralna będzie rozpatrywała aplikacje zawierające zgodę kandydata na przetwarzanie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.