Stanowisko

Kierownik Działu Ikonografii

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

01.06 13.06

Słowa kluczowe
  • Muzeum

Opis stanowiska

Szukamy energicznej, kreatywnej osoby:

Do zadań której będą należały m. in.:
- przebudowa i rozbudowa Fototeki Muzeum Powstania Warszawskiego
- prace koncepcyjne przy tworzeniu projektów zbudowanych na zasobie ikonografii Muzeum,
- nadzór merytoryczny w projektach wydawniczych,
- współpraca z instytucjami państwowymi, samorządowymi, naukowymi, wystawienniczymi,
- merytoryczny nadzór ikonografii ekspozycji stałej Muzeum,
-nadzór nad udostępnianiem materiałów ikonograficznych podmiotom zewnętrznym,

Wymagania

Poszukujemy osoby:
- z wyższym wykształceniem, najchętniej humanistycznym,
- udokumentowanym, minimum pięcioletnim doświadczeniem zawodowym,
- mającej wiedzę o ikonografii Warszawy i Polski w czasie II Wojny Światowej,
- samodzielnej, odpowiedzialnej, nie mającej problemu z organizacją pracy zespołu i ustaleniem priorytetów,
- skoncentrowanej na realizacji wyznaczonych celów,
- potrafiącej radzić sobie w sytuacjach stresujących,
- która lubi pracę w zespole i podejmuje inicjatywę,
- znającej język obce

Oferujemy

W zamian oferujemy:
- umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
- stabilne warunki pracy i płacy,
- udział w przedsięwzięciu dającym wiele satysfakcji jakim jest praca w dynamicznie działającej instytucji kultury.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w formie elektronicznej
do dnia 13.06.2021 r. na adres:
kadry@1944.pl
Muzeum zastrzega sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Rekrutacja
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez Muzeum Powstania Warszawskiego administrator prosi o przesłanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Muzeum przez okres 1 roku od momentu rozstrzygnięcia procesu obecnej rekrutacji.
Oświadczenie, o którym mowa może być zawarte w CV w następujący sposób
" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Muzeum Powstania Warszawskiego przez okres 1 roku od momentu przesłania CV/Listu Motywacyjnego"