Kierownik Działu Administracyjno-Gospodarczego Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu

Umowa
etat
Wynagrodzenie

6000—6800 PLN brutto

Miasto
Wrocław
Województwo
Dolnośląskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

15.05 28.05

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Biblioteka

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należeć będzie m.in.:
- kierowanie pracą zespołu administracyjno-gospodarczego i pracowników obsługi,
współpraca z pracownikami merytorycznymi, księgowości, kadr i specjalistą ds. BHP,
- organizacja, zarządzanie, nadzór nad obsługą eksploatacyjną obiektów MBP: 37 filii bibliotecznych oraz Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA i MultiCentrum, w tym: okresowe przeglądy obiektów, prace serwisowe oraz rozliczanie mediów,
- koordynacja i nadzór nad transportem
- koordynacja i nadzór współpracy z podmiotami zewnętrznymi realizującymi serwisy, naprawy, remonty, administracyjnego funkcjonowania budynków
opieka bieżąca nad instalacjami pomocniczymi, w tym kontrola parametrów ich pracy,
- prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji eksploatacyjnej urządzeń,
gospodarowanie i administrowanie majątkiem MBP,
- przygotowanie dokumentacji przetargowej celem nabycia dostaw i usług,
- planowanie, nadzorowanie przygotowań i przebiegu remontów oraz inwestycji,
- monitoring zużycia mediów i propozycje działań optymalizacyjnych,
- tworzenie niezbędnych raportów dotyczących np. zużycia mediów,
- prowadzenie dokumentacji zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych oraz wewnętrznymi procedurami.

Wymagania

- wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub administracyjne,
- trzyletnie doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania dużym zespołem, doświadczenie logistyczne,
- gotowość do pracy pod presją czasu
- biegła znajomości pakietu MS Office, w tym biegła znajomość Exela
- umiejętność pisania pism urzędowych
- samodzielność i odpowiedzialność za podejmowane decyzje
- znajomość języka angielskiego
- umiejętność zarządzania budżetem
- wiedza z zakresu zarządzania i administracji
- znajomość ustawy o Prawie Zamówień Publicznych
- znajomość prawa budowlanego
- zaświadczenia o niekaralności
Dodatkowym atutem będzie udokumentowane doświadczenie w stosowaniu Prawa Zamówień Publicznych.

Oferujemy

- umowę o pracę
- pracę w zgranym zespole
- fundusz socjalny
- ubezpieczenie grupowe i opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach
- wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od umiejętności i doświadczenia, 6000-6800 zł brutto
- możliwość współtworzenia wielu ciekawych projektów kulturalno-bibliotecznych.

Miejsce pracy: Miejska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu, ul. Sztabowa 98, Wrocław
Planowany termin zatrudnienia: czerwiec 2023
Rozmowy kwalifikacyjne: 30 maja 2023

CV należy przesyłać do 28 maja 2023 r. na adres: mbp00@biblioteka.wroc.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli na CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Miejską Bibliotekę Publiczną we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.