Stanowisko

Kierownik Biura Stowarzyszenia

Umowa
etat
Wynagrodzenie

od 3700 PLN brutto

Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

12.09 25.09

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Kadry
  • Marketing
  • Muzyka

Opis stanowiska

Do obowiązków kierownika biura należeć będzie:
- organizacja biura Stowarzyszenia,
- prowadzenie biura, bieżącej korespondencji, odbieranie telefonów, obsługa urządzeń biurowych, wykonywanie prac administracyjno-biurowych, umawianie spotkań, redagowanie i formatowanie pism wychodzących,
- prowadzenie dokumentacji planowanych i realizowanych działań projektowych,
- monitorowanie terminów, prowadzenie kalendarza,
- prowadzenie rejestrów, list i baz danych (m.in. lista członków, rejestr projektów, baza wolontariuszy),
- prowadzenie działalności informacyjnej Stowarzyszenia - przygotowywanie komunikatów na stronę internetową, umieszczanie materiałów w mediach społecznościowych,
- dokumentowanie działalności Stowarzyszenia,
- koordynowanie i obsługa działań organów Stowarzyszenia oraz podmiotów współpracujących (m.in. impresariatu),
- współpraca z księgowością.

Wymagania

- komunikatywność,
- wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne,
- biegła znajomość języka angielskiego,
- biegła obsługa komputera, programów biurowych (Word, Exel),
- dobra znajomość zasad języka polskiego oraz edycji tekstów
- dobra znajomość zasad działania mediów społecznościowych,
- samodzielność i kreatywność w działaniu.

Mile widziane dodatkowo:
- doświadczenie z zakresu pracy w kulturze, realizacji projektów,
- ukończona szkoła artystyczna,
- znajomość podstawowych programów graficznych

Oferujemy

Możliwość pracy w młodym, dynamicznym zespole. Możliwość realizowania własnych projektów, pomysłów i włączenia się w rozwijanie organizacji. Stabilne zatrudnienie przy elastycznych godzinach pracy i możliwości pracy zdalnej. Możliwość koordynowania projektów Stowarzyszenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: stowarzyszeniekameralistow@gmail.com.
Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie Polskich Muzyków Kameralistów moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Kierownika Biura Stowarzyszenia (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))"