Stanowisko

Key Account Manager / Biletomat.pl

Umowa
dzieło / na zlecenie / etat
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

03.11 30.11

Słowa kluczowe
  • Marketing

Opis stanowiska

Twoje zadania
to pozyskiwanie od organizatorów biletów do sprzedaży w Biletomat.pl:

- negocjowanie i rozmowy na najwyższym szczeblu z organizatorami i promotorami
- budowanie relacji i pozyskiwanie do współpracy organizatorów największych wydarzeń
- udział w budowaniu strategii rozwoju bileterii Biletomat.pl
- uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych i rozrywkowych
- współpraca z naszym teamem marketingowym

Wymagania

- wysokie umiejętności interpersonalne - budowanie długotrwałych relacji
- znajomość branży koncertowej i eventowej
- minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży usług b2b
- udokumentowane sukcesy w negocjacjach b2b
- masz poczucie humoru i łatwo odnajdujesz się w nowym towarzystwie

Oferujemy

- wysokie wynagrodzenie zarówno na poziomie podstawy jak i w systemie prowizyjnym
- wsparcie naszego teamu, w którym młodość miesza się z doświadczeniem i wiedzą
- dużo nauki i ciągły rozwój
- szkolenia – ale tylko te ciekawe
- dobry eko dojazd - biuro przy stacji metra w centrum Warszawy
- no i jeszcze... darmowe wejścia i wyjazdy na festiwale, koncerty i imprezy, ale to wiadomo!

Warunki aplikowania