Stanowisko

kasjerka/kasjer

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

26.08 19.09

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Teatr

Opis stanowiska

Podstawowe obowiązki:
• sprzedaż biletów na spektakle wystawiane na scenach TR Warszawa;
• administrowanie systemem sprzedażowym „Iksoris”;
• aktywny udział w rozwijaniu publiczności TR Warszawa poprzez sprzedaż biletów w ramach projektu TR Online.

Wymagania

Wymagania:
• znajomość obsługi kasy fiskalnej i zasad rozliczeń finansowych;
• preferowane doświadczenie w obsłudze systemu „Iksoris”;
• odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań;
• wysoka kultura osobista;
• mile widziane doświadczenie w pracy w instytucji kultury.

Oferujemy

Oferujemy:
• ciekawe wyzwanie w samorządowej instytucji kultury;
• umowę zlecenie w wymiarze ok. 90 godz. miesięcznie
• proponowane wynagrodzenie -24 zł brutto za godz.
• praca głównie w weekendy

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń CV do dnia 19 września 2021 roku na adres: rekrutacja@trwarszawa.pl

W tytule prosimy o podanie nazwy
KASJERKA/KASJER.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami w celu przeprowadzenia dalszego etapu rekrutacji.

PROSIMY O ZAŁĄCZENIE DO ZGŁOSZEŃ NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI:

Oświadczam, że jestem świadomy/ świadoma, że przetwarzanie przez TR Warszawa z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 8, 00-590 Warszawa, NIP 5250009594, moich danych osobowych, tj. osoby ubiegającej się o zatrudnienie, wskazanych w art. 22 [1]] § 1 Kodeksu pracy (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 917 z późn. zm.), umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych, następuje na podstawie przepisu prawa w celu wzięcia
udziału w procedurze rekrutacyjnej.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez TR Warszawa z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 8, 00-590 Warszawa, NIP 5250009594, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.