Stanowisko

Kasjer, opiekun wystaw

Umowa
Miasto
Sopot
Województwo
Pomorskie
Wykształcenie
średnie / zawodowe
Czas trwania oferty

21.08 20.09

Słowa kluczowe
  • Sztuka

Opis stanowiska

1. obsługa klientów PGS,
2. obsługa kasy fiskalnej,
3. obsługa sklepu PGS – sprzedaż biletów i wydawnictw,
4. obsługa sklepu internetowego PGS,
5. obsługa multimediów, koncertów oraz innych wydarzeń artystycznych i edukacyjnych,
6. dozór zbiorów znajdujących się na ekspozycji,
7. utrzymywanie czystości w obiekcie PGS.

Wymagania

Wymagania niezbędne:
1. wykształcenie zawodowe lub średnie,
2. znajomość obsługi kasy fiskalnej.

Wymagania dodatkowe:
1. dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
2. podstawowa znajomość obsługi komputera,
3. umiejętność pracy w zespole,
4. odpowiedzialność, zaangażowanie, uczciwość, samodzielność.

Oferujemy

1. ciekawą pracę,
2. stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w równoważnym systemie czasu pracy

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty:
1. list motywacyjny,
2. CV z opisem dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej,
3. kserokopie świadectwa potwierdzającego wykształcenie,
4. kserokopie świadectw pracy.
Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny i CV powinny być opatrzone klauzulą: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, wykraczających poza informacje wynikające z art. 221 Kodeksu Pracy, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Państwową Galerię Sztuki z siedzibą w Sopocie, Plac Zdrojowy 2 (kod pocztowy: 81 - 720), nr telefonu: 58 551 06 21, w celu realizacji procesu rekrutacji”.
Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.
Dokumenty należy składać w biurze Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie, Plac Zdrojowy 2, 81 – 720 Sopot lub drogą pocztową w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20.09.2019 r. z adnotacją: „Nabór na stanowisko „Kasjer, opiekun wystaw”.
Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00.
O terminie przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą informowani telefonicznie.
Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 058 551 06 21.