Stanowisko

kasjer/ka

Umowa
etat
Wynagrodzenie

4000—4200 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

21.12 18.01

Słowa kluczowe
  • Muzeum

Opis stanowiska

a) sprzedawanie biletów, książek i pamiątek dostępnych w sklepiku muzealnym
b) obsługa i rozliczanie kasy fiskalnej
c) wystawianie rachunków za zakupione towary lub usługi
d) udzielanie zwiedzającym informacji dotyczących zwiedzania Muzeum
e) umawianie zwiedzania w grupach zorganizowanych
f) prowadzenie ewidencji kasowej i statystyki zgodnie z postanowieniami instrukcji rachunkowo-kasowej
g) posługiwanie się komputerem w zakresie niezbędnym do realizacji obowiązków

Wymagania

a) wykształcenie: co najmniej średnie ogólnokształcące
b) umiejętności: obsługa kas fiskalnych, komputera w tym pakietu aplikacji biurowych Microsoft Office
c) doświadczenie zawodowe: minimum 12 miesięcy
d) znajomość języków obcych: mile widziana znajomość komunikatywna, co najmniej jednego języka obcego

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość osobistego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
- przyjazną atmosferę pracy

kontakt e-mail: sekretariat@nmt.waw.pl lub e.borawska@nmt.waw.pl