Stanowisko

Kasjer/ka na wydarzeniach kulturalnych

Umowa
dzieło / na zlecenie
Wynagrodzenie

od 22 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Czas trwania oferty

13.09 13.10

Słowa kluczowe
  • Film
  • Muzeum
  • Sztuka
  • Teatr

Opis stanowiska

- obsługa kasy biletowej,
- obsługa gości na wydarzeniach eventowo-kulturalnych

Wymagania

- komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- dyspozycyjność,
- energiczność,
- otwartość,
- język angielski na poziomie komunikatywnym,
- zainteresowanie kulturą,
- mile widziane doświadczenie w obsłudze kasy

Oferujemy

- umowa zlecenie,
- stawka 22 zł/h brutto,
- elastyczny grafik,
- udział w koncertach i wydarzeniach kulturalnych,
- poznanie zaplecza branży eventowo-kulturalnej.

Jeśli kontakt z ludźmi sprawia Ci radość, szukasz dodatkowej pracy, chcesz wziąć udział w wielu ciekawych wydarzeniach kulturalnych i poznać kulisy koncertów - napisz nam kilka słów o sobie i załącz swoje CV na info@goout.pl

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).