Stanowisko

Praktyka / Julian Cochran Foundation

Profil Działalności

Głównym celem Fundacji jest zmiana postrzegania świata muzyki klasycznej przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii oraz aktywizacja biznesu do tworzenia nowych rozwiązań w sztuce. Nasze flagowe projekty to: - Klasyka na Koszykach - International Cochran Piano Competition - Aplikacja mobilna ONSTAGE

Adres

ul. Koszykowa 63, 00-667 Warszawa (Hala Koszyki)

Województwo
Mazowieckie
Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Edukacja
  • Marketing
  • Muzyka
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem
Termin Praktyk
2018-11-05 - 2019-03-31
Długość Praktyk
240 godzin
Tryb

praktyki również w weekendy

Dni robocze

3 dni w tygodniu

Zakres Obowiązków

*Budowanie relacji z artystami współpracującymi z Fundacją
*Udział w procesie tworzenia strategii rozwoju projektów Fundacji
*Udział w procesie budowania relacji ze sponsorami Fundacji *Research kontaktów zagranicznych i nawiązywanie relacji z potencjalnymi partnerami instytucjonalnymi ONSTAGE *Prowadzenie kanałów social media Fundacji
*Prace redakcyjne

Cel Praktyk

Dowiesz się:
*jak w praktyce wygląda specyfika pracy producenta wydarzeń muzycznych / kulturalnych
*jak komunikować się z zewnętrznymi partnerami projektu (od osób prywatnych, po zagraniczne instytucje kultury i duże organizacje biznesowe)
*jak pracować z artystami
*jak korzystać z digitalowych narzędzi komunikacji wewnątrz organizacji
*jak planować realizację projektów

Preferowane kierunki studiów

*Studia filologiczne / kulturoznawcze / dziennikarstwo / komunikacja społeczna / inne kierunki humanistyczne
Marketing / e-commerce / zarządzanie
*Kluczowe jest dla nas Twoje zaangażowanie i zainteresowania (bardziej niż kierunek studiów)

Dodatkowe wymagania

*Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
*Dyspozycyjność (np. pomoc przy organizacji wydarzeń odbywających się wieczorami i w niedzielne popołudnia - wg kalendarza ustalanego z wyprzedzeniem);

Uwagi

Biuro Fundacji i Hala Koszyki umożliwiają swobodne przemieszczanie się osobom poruszającym się na wózku.

Możesz aplikować na 3 oferty w ramach praktykuj w kulturze.