Stanowisko

Instruktor tańca

Umowa
dzieło / na zlecenie / etat
Miasto
Kraków, Białystok, Ełk
Województwo
Małopolskie / Podlaskie / Warmińsko-mazurskie
Czas trwania oferty

21.07 31.08

Słowa kluczowe
  • Edukacja

Opis stanowiska

Crea Dance Fit TANMUZ poszukuje instruktorów do pracy!
Nasze zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, której dobór to najważniejszy i najbardziej złożony proces w naszej placówce. Dlatego nasz zespół tworzą ludzie, którzy obok ogromnej wiedzy pedagogicznej, metodycznej i psychologicznej mają w sobie „to coś”, co wywołuje uśmiech na twarzach dzieci i sprawia, że czują się bezpiecznie. To profesjonaliści stale podnoszący swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach i warsztatach w szerokim zakresie.
Jeśli kochasz pracę z dziećmi, lubisz aktywnie spędzać czas i uśmiech nie znika z Twojej twarzy, to szukamy właśnie Ciebie!

Wymagania

doświadczenie taneczne
Mile widziane: studia pedagogiczne, kurs wychowawcy kolonijnego.

Oferujemy

elastyczne godziny pracy,
atrakcyjne zarobki,
szkolenia przygotowujące do zawodu,
pomoc doświadczonych pracowników,
niezbędne materiały do pracy

Jesteś zainteresowana? Prześlij CV na adres: tanmuz@tanmuz.pl W tytule: INSTRUKTOR