Stanowisko

instruktor / animator

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Gdańsk
Województwo
Pomorskie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

14.09 09.10

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzyka
  • Sztuka
  • Teatr

Opis stanowiska

Poszukujemy instruktorów i animatorów do Projektorni GAK! Ogłaszamy konkurs na prowadzenie zajęć kulturalnych, edukacyjnych i artystycznych w domu kultury w Brzeźnie! Oferta jest skierowana do każdej grupy odbiorców w wieku od 1 do 100 lat.
Szukamy osób z autorskimi pomysłami na zajęcia stałe, ale również na zajęcia jednorazowe. Masz pomysł na warsztaty? Jesteśmy otwarci! Wyślij CV i kilka słów o swoich zajęciach. Odezwiemy się!

Wymagania

-możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w pracy warsztatowej,
•pracę w twórczym, zaangażowanym,
•zdobycie doświadczenia w ponad 30-letniej instytucji kultury
-niezbędne narzędzia pracy
-udział w wydarzeniach kulturalnych Gdańskiego Archipelagu Kultury

Oferujemy

-doświadczenie w pracy w danej sferze w kultury/sztuki,
-kreatywności i otwartości na nowe pomysły,
-umiejętność pracy z ludźmi
-wysoka kultura osobista.

cv oraz propozycje zajęć należy wysłać na adres projektornia@gak.gda.pl