Stanowisko

Inspicjent

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

22.04 07.05

Słowa kluczowe
  • Teatr

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- obsługa inspicjencka prób i przedstawień oraz innych wydarzeń artystycznych,
- kontrola i koordynacja efektów świetlnych, akustycznych oraz zapewnienie prawidłowości zmian dekoracji w czasie akcji scenicznej i przerw,
- sporządzanie raportów z prób i przedstawień,
- nadzór nad właściwym stanem dekoracji, mebli i rekwizytów w granym danego dnia przedstawieniu.

Wymagania

Oczekujemy:
- doświadczenia na stanowisku inspicjenta,
- umiejętności współpracy w zespole,
- dyspozycyjności, szczególnie w czasie produkcji, w okresach przedpremierowych,
- bardzo dobrej organizacji pracy.

Oferujemy

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat),
- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- miłą atmosferę pracy w instytucji kultury,
- prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: kadry@teatrkwadrat.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Teatr Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego, ul. Marszałkowska 138, 00-004 Warszawa, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.