Stanowisko

inspektor/st. inspektor/specjalista/st. specjalista

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

16.02 28.02

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Edukacja
  • Film
  • Grafika
  • Marketing
  • Nowe media
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Biuro Edukacji Narodowej IPN poszukuje pracownika do Wydziału Notacji i Opracowań Multimedialnych

Jakie czekają na Ciebie zadania?
– opisywanie archiwalne nagranych rozmów
– przygotowanie i publikacja nagrań filmowych w mediach społecznościowych
– prosta obróbka materiałów filmowych
– administrowanie portalem internetowym w systemie CMS
– realizacja multimedialnych projektów edukacyjnych IPN

Wymagania

Wymagamy:
– wykształcenia wyższego
– podstawowej znajomości systemu CMS
– podstawowej znajomości pakietu Adobe Creative Cloud (w szczególności Adobe Premiere Pro)
– bardzo dobrej znajomości zagadnień dotyczących historii najnowszej
– umiejętności poprawnego pisania w j. polskim
– umiejętności pracy pod presją czasu
– kreatywnego i otwartego podejścia do powierzonych zadań
– dyscypliny i dobrej organizacji pracy
– samodzielności i dokładności

Mile widziane:
– doświadczenie (zwłaszcza w przypadku ukończenia uczelni o profilu innym, niż humanistyczna)
– doświadczenie w administrowaniu stron internetowych/prowadzeniu profili społecznościowych
– umiejętność pracy z kamerą lub aparatem fotograficznym
– chęć do rozwijania umiejętności zawodowych

Szukamy osoby:
– otwartej oraz zdecydowanej
– twórczej i pomysłowej a zarazem dokładnej i starannej
– lubiącej ciekawe wyzwania
– o dużej kulturze osobistej
– zaangażowanej, potrafiącej i lubiącej pracować w zespole

Oferujemy

Co oferujemy:
– umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
– 8-godzinny dzień pracy
– pracę w biurze od poniedziałku do piątku
– istnieje możliwość przystąpienia do pakietu ubezpieczeniowego, otrzymania karty sportowej i korzystania z ciekawych i rozwijających szkoleń
– możliwość realizacji własnych ciekawych pomysłów
– sposobność nabrania doświadczenia związanego z realizacją projektów o charakterze filmowym
– dobrą atmosferę

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie listu motywacyjnego oraz życiorysu pocztą elektroniczną na adres: konrad.starczewski@ipn.gov.pl do dn. 28.02.2021 r.

Prosimy o dodanie w CV poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego na aplikowane przeze mnie stanowisko.