Stanowisko

Informatyk

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

28.09 31.10

Słowa kluczowe
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

• administrowanie systemami teleinformatycznymi eksploatowanymi w WCEO.
• utrzymanie ciągłości pracy użytkowników systemów poprzez zapewnienie bezpośredniego wsparcia.
• prowadzenie gospodarki sprzętem informatyki i oprogramowaniem mechanizacji prac biurowych oraz materiałami eksploatacyjnymi do tych urządzeń.
• planowanie potrzeb w zakresie łączności i informatyki.

Wymagania

• wykształcenie średnie.
• odpowiedzialność za powierzone mienie.
• samodzielność, komunikatywnością i chęcią do nauki i rozwoju.

Mile widziane:
• wykształcenie średnie techniczne (technik informatyk), bądź wyższe w obszarze IT.
• znajomość pakietów biurowych, systemu operacyjnego Windows 10 oraz sieci komputerowych.
• uprawnienie administratorów systemów niejawnych (poświadczenie bezpieczeństwa i kurs specjalistyczny).

Oferujemy

Stabilną prace w zgranym zespole

Warunki aplikowania

Kontakt:
Szef Wydziału Zabezpieczenia
Tel.: 261 872 533
e-mail: p.smulczlak@ron.mil.pl

Kierownik Wydziału Administracyjno-Personalnego
Tel.: 261 872 539
e-mail: g.konieczna@ron.mil.pl