Stanowisko

Grafik

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

15.07 06.08

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Film
  • Grafika
  • Nowe media
  • Obsługa techniczna
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

- przygotowanie wizualne infografik, gifów przy użyciu materiałów okołofilmowych,
- przygotowanie materiałów graficznych zgodnie z estetyką marki,
- tworzenie krótkich form video do social mediów,
- projektowanie jakościowych oraz kreatywnych grafik na różne kanały digitalowe,
- przygotowanie nowych konceptów w oparciu o cele marki oraz aktualne trendy,
- tworzenie prezentacji on-line, innych grafik webowych,
- projektowanie banerów oraz innych grafik reklamowych

Wymagania

- dobra znajomość graficznych programów komputerowych,
- zmysł artystyczny,
- kreatywność, nieszablonowe myślenie,
- wiedza z zakresu technik artystycznych.

Oferujemy

- umowę o pracę w państwowej, nowoczesnej instytucji kultury
- pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole
- możliwość rozwoju zawodowego
- opiekę medyczną
- ubezpieczenie grupowe na życie
- karnety sportowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej list motywacyjny i CV z dopiskiem „GRAFIK” na adres: agnieszka.czesak@fina.gov.pl najpóźniej do 06.08.2021 r. Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Filmotekę Narodową - Instytut Audiowizualny, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).