Stanowisko

Grafik/graficzka

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

30.04 14.05

Słowa kluczowe
  • Grafika

Opis stanowiska

Jakie czekają na Ciebie zadania?
- projektowanie materiałów promocyjnych do druku i Internetu;
- przygotowywanie koncepcji identyfikacji wizualnej wydarzeń organizowanych przez Instytut;
- projektowanie i wizualizowanie niestandardowych rozwiązań do komunikacji w przestrzeni;
- projektowanie i przygotowywanie wewnętrznych materiałów firmowych;
- ew. przygotowywanie animacji i ilustracji.

Wymagania

Czego oczekujemy:
- doświadczenia w pracy projektowej i koncepcyjnej;
- dobrej znajomości programów z pakietu Adobe (Id, Ai, Ps);
- dobrej znajomości zasad typografii;
- doświadczenia w przygotowaniu projektów do druku, podstawowej wiedzy z zakresu DTP;
- dobrej organizacji pracy i terminowości;
- samodzielności i dokładności.

Mile widziane:
- umiejętność tworzenia animacji;
- znajomość After Effects;
- podstawowa umiejętność montażu Adobe Premiere Pro.

Oferujemy

Co oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - na zastępstwo;
- ciekawą, inspirującą pracę na pograniczu kultury i historii;
- możliwość współpracy w zgranym zespole, w dobrej atmosferze, przy niebanalnych projektach kulturalnych, naukowych i popularyzatorskich;
- szansę rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się instytucji naukowej;
- możliwość poszerzenia wiedzy historycznej.

Prosimy o przesłanie CV oraz Oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz z klauzulą informacyjną, wpisując w tytule maila „Grafik/Graficzka” na adres wydarzenia@instytutpileckiego.pl do 14 maja 2024 r.

Oświadczenie można pobrać ze strony:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Instytut Solidarności i Męstwa im. Witolda Pileckiego z siedzibą w Warszawie w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Instytutu Solidarności i Męstwa im. Witolda Pileckiego.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.