Główny Specjalista z funkcją Kierownik Działu Kadr i Szkoleń (K/M)

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

06.03 24.03

Słowa kluczowe
  • HR
  • Kadry
  • Muzeum

Opis stanowiska

• sporządzanie raportów, sprawozdań, zestawień na potrzeby zewnętrzne i wewnętrzne;
• nadzór nad prowadzeniem dokumentacji kadrowej;
• nadzorowanie pracy zespołu kadr i wspieranie w zakresie zmian przepisów prawa pracy, ZFŚS i ustaw pokrewnych;
• udział w opracowywaniu wewnętrznych aktów prawnych;
• koordynowanie procesów rekrutacyjnych;
• koordynowanie spraw z zakresu opieki medycznej;
• prowadzenie spraw z zakresu staży i praktyk;
• wdrażanie usprawnień w obszarach kadrowo-płacowych;
• współpraca z organizacjami związkowymi;
• tworzenie i opracowywanie zestawień i analiz;
• prowadzenie i uzupełnianie statystyk m.in. do ZUS-u, GUS-u, MKiDN,
• prowadzenie spraw dotyczących dokształcania Pracowników;
• nadzór nad realizacją budżetu szkoleń oraz budżetu działu;
• dbałość o komunikację wewnętrzną w instytucji;
• organizowanie pracy własnej i podległego zespołu;
• reprezentowanie pracodawcy w kontaktach z podmiotami zewnętrznymi oraz pracownikami instytucji.

Wymagania

• wykształcenie wyższe;
• minimum 3-letnie doświadczenia na stanowisku kierowniczym;
• kilkuletnie (minimum 6 lat) doświadczenie na stanowisku specjalisty w obszarze kadr;
• bardzo dobra, aktualna, praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy
( w tym ustawy o związkach zawodowych),
• znajomość systemów kadrowo-płacowych;
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz projektami,
• doświadczenie w negocjacjach ze związkami zawodowymi;
• dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
• umiejętność komunikacji oraz asertywność;
• terminowość, dokładność, rzetelność i analityczne myślenie.
• bardzo dobra znajomość pakietu Office, Excel, Word, Outlook

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w renomowanej instytucji;
• możliwość pracy zdalnej;
• bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wczasów pod gruszą, dofinansowanie do kart sportowych);
• prywatną opiekę medyczną;
• miłą atmosferę pracy;
• legitymację, która uprawnia do darmowych wstępów do muzeów wpisanych do Państwowego Rejestru Muzeów.

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty:
• życiorys/CV;
• dokumenty potwierdzające wykształcenie i obowiązkowe doświadczenie zawodowe.
Termin i miejsce składania dokumentów:
• osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV w formie elektronicznej do dnia 24 marca 2024 r. na adres e- mail: rekrutacja@zamek-krolewski.pl z dopiskiem „Główny Specjalista z funkcją Kierownika Działu Kadr i Szkoleń (K/M) ”

Oferty otrzymane po terminie zostaną uznane za niespełniające wymagań formalnych (decyduje data wpływu do Zamku Królewskiego w Warszawie-Muzeum)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych oświadczenia o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, wykraczających poza zakres wskazany w kodeksie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Zamek Królewski w Warszawie - Muzeum z siedzibą w Warszawie”