Stanowisko

Główny Księgowy

Umowa
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

12.02 23.02

Słowa kluczowe
  • Księgowość

Opis stanowiska

Wymagania

Główne:
spełnia co najmniej jeden z poniższych ( a)-d) ) warunków:
a) ukończyła ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe i posiada co najmniej 3-letnią praktykę w księgowości
b) ukończyła średnią, policealną lub pomaturalną szkołę ekonomiczną i posiada co najmniej 6-letnią praktykę w księgowości;
c) jest wpisana do rejestru biegłych rewidentów na podstawie odrębnych przepisów;
d) posiada certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych albo świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, wydane na podstawie odrębnych przepisów;

szczegółowe informacje: https://bip.malopolska.pl/mcn,a,1882168,nabor-na-stanowisko-glownego-ksiegowego-malopolskiego-centrum-nauki-cogiteon.html

Oferujemy

• pracę w kreatywnym i tworzonym od podstaw zespole;
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
• elastyczny czas pracy,

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w formie pisemnej na adres Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon ul. Lubelska 23,
30-003 Kraków (sekretariat parter, pokój nr 2) osobiście lub pocztą z dopiskiem: „Dotyczy zatrudnienia na stanowisko Główny księgowy” lub w postaci skanu/zdjęć na adres: biuro@cogiteon.pl