Stanowisko

Główna Specjalistka/Główny Specjalista ds. Kadr i Płac

Umowa
Miasto
Sulejówek
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
policealne / wyższe
Czas trwania oferty

03.02 12.02

Słowa kluczowe
  • Kadry
  • Muzeum

Opis stanowiska

Do zakresu obowiązków poszukiwanego pracownika będzie należeć w szczególności:
• prowadzenie dokumentacji pracowniczej, w tym sporządzanie umów o pracę, wypowiedzeń umów o pracę, wystawianie świadectw pracy i innych dokumentów związanych ze stosunkiem pracy
• sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych (umowy o dzieło, umowy zlecenie)
• sporządzanie list płac
• sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS, PFRON
• prowadzenie ewidencji i rozliczanie urlopów pracowniczych oraz zwolnień lekarskich
• nadzór nad lekarskimi badaniami okresowymi pracowników
• organizowanie i nadzór nad szkoleniami z zakresu BHP
• wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach
• prowadzenie spraw związanych z wykorzystaniem środków z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
• prowadzenie PPK
• współpraca z innymi działami w zakresie rekrutacji pracowników na wakujące stanowiska i współuczestnictwo w procesie rekrutacji
• sporządzanie wymaganych przepisami rozliczeń, sprawozdań, zestawień i raportów, w tym okresowej analizy funduszu płac
• sporządzanie przelewów na podstawie dokumentacji z zakresu wynagrodzeń, zasiłków, umów cywilno-prawnych oraz rozliczeń z ZUS, Urzędem Skarbowym, PFRON

Wymagania

• doświadczenie w pracy w dziale kadrowo-płacowym (min. 5 lat doświadczenia)
• praktyczna znajomość prawa pracy i przepisów podatkowych
• wykształcenie kierunkowe
• znajomość programu Sage Symfonia Kadry i Płace – warunek konieczny
• samodzielność w realizacji powierzonych zadań
• doskonała organizacja pracy
• mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• zaangażowanie w wykonywaną pracę
• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat)
• ciekawą pracę w nowym kompleksie muzealnym w Sulejówku
• możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zestawu następujących dokumentów:

• curriculum vitae
• list motywacyjny, zawierający opis dotychczasowych doświadczeń zawodowych
• skan podpisanego oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych (w załączeniu)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: rekrutacja@muzeumpilsudski.pl w terminie do 12 lutego 2021 roku. W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Główny Specjalista ds. Kadr i Płac” Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Dane osobowe zbierane są wyłącznie dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji.