Stanowisko

Ewaluator w Dziale Edukacji – umowa zlecenie

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

28.04 31.05

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum
  • Nowe media
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA:

- projektowanie i prowadzenie badań publiczności Zamku Królewskiego na Wawelu ze szczególnym uwzględnieniem uczestników programów edukacyjnych
- opracowywanie i prowadzenie ewaluacji programów edukacyjnych Zamku Królewskiego na Wawelu we współpracy z Działem Edukacji
- przygotowywanie raportów dotyczących rozwoju programów edukacyjnych
- udział w zespołach projektowych w zakresie zwiększenia ich potencjału edukacyjnego, w tym również w zespołach do wystaw czasowych

Wymagania

SZUKAMY CIĘ, JEŚLI:

- jesteś otwarta/y na współpracę w ramach umowy zlecenie
ukończyłaś/eś studia w zakresie socjologii, etnologii, zarządzania kulturą lub nauk pokrewnych lub jesteś w ich trakcie
- posiadasz praktyczną wiedzę dot. zasad prowadzenia badań ilościowych i jakościowych
- doskonale znasz współczesne trendy w badaniach publiczności, archiwistyce społecznej lub audience development w instytucjach kultur
- potrafisz przygotowywać przejrzyste raporty i bez trudu prezentować wyniki swoich analiz
- swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

Mile widziane:
- udział w projektach badań publiczności lub archiwistyce społecznej

Oferujemy

- możliwość realizacji zadań dla wyjątkowej organizacji w ramach umowy zlecenie
- otwartość na Twoje pomysły i atmosferę sprzyjająca wymianie wiedzy, doświadczeń
- możliwość nauki od świetnych specjalistów
- możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych

Warunki aplikowania