Stanowisko

Etnograf

Umowa
Miasto
Olsztynek
Województwo
Warmińsko-mazurskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

08.06 31.08

Słowa kluczowe
  • Biblioteka
  • Edukacja
  • Literatura
  • Muzeum
  • Sztuka

Opis stanowiska

• Prowadzenie badań związanych z zakresem działania Muzeum.
• Opracowanie naukowe zbiorów muzealnych.
• Organizacja wystaw muzealnych.
• Nadzór merytoryczny nad ekspozycjami muzealnymi.
• Przygotowanie i prowadzenie zajęć o charakterze edukacyjnym oraz innych wydarzeń związanych z profilem działania Muzeum.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe (etnologia, antropologia kulturowa)
• Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie/umowa o pracę na pełny etat

Warunki aplikowania

• CV,
• list motywacyjny,
• oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych
w złożonych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Muzeum Budownictwa Ludowego – Park Etnograficzny w Olsztynku, ul. Leśna 23, zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2018 r., poz. 1000).
• opcjonalnie: dorobek naukowy.
Wymagane dokumenty należy składać w sekretariacie Muzeum, 11-015 Olsztynek, ul. Leśna 23, lub przesłać pocztą lub drogą elektroniczną na adres: sekretariat@muzeumolsztynek.com.pl.