Stanowisko

Ekspert ds. organizacji projektów edukacyjnych

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

25.11 09.12

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Nowe media
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

• opracowanie i koordynacja programu edukacyjnego z zakresu edukacji filmowej dla młodzieży szkolnej,
• współpraca z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi zaangażowanymi
w realizację projektów,
• kontakt z odbiorcami i uczestnikami prowadzonych działań edukacyjnych,
• prowadzenie rekrutacji uczestników realizowanych działań edukacyjnych,
• utrzymywanie kontroli nad kosztami oraz zapewnienie terminowej realizacji zadań wynikających z ustalonego harmonogramu,
• przygotowywanie umów z podwykonawcami i partnerami,
• prowadzenie dokumentacji realizowanych działań edukacyjnych,
• promocja prowadzonych działań edukacyjnych

Wymagania

• doświadczenie w organizacji programów edukacyjnych z zakresu edukacji filmowej,
• zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
• operatywność i dobra organizacja pracy,
• bardzo dobre zdolności komunikacyjne i prezentacyjne, łatwość w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów
• umiejętność zarządzania projektami i pracy w zespole

Oferujemy

• zatrudnienie w państwowej, nowoczesnej instytucji kultury
• pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole
• możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej list motywacyjny i CV na adres: katarzyna.pollok@fina.gov.pl, umieszczając w temacie wiadomości informację: Ekspert ds. organizacji projektów edukacyjnych oraz swoje imię i nazwisko.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Filmotekę Narodową - Instytut Audiowizualny, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).