Stanowisko

Edukator – Plastyk

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Czas trwania oferty

19.02 31.03

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum

Opis stanowiska

Do współpracy z naszym nowym Działem Interpretacji Sztuki poszukujemy Edukatora - Plastyka

CZYM SIĘ BĘDZIESZ ZAJMOWAĆ:
• Opracowaniem, przygotowaniem i prowadzeniem warsztatów edukacyjnych online
• Tworzeniem materiałów DIY na bloga edukacyjnego

Wymagania

SZUKAMY CIĘ JEŚLI:
• potrafisz opracować całoroczny program warsztatów edukacyjnych (w tym plastyczne, taneczne, ruchowe)
• realizowałaś/eś samodzielnie projekty edukacyjne
• masz doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu warsztatów online oraz tworzeniu scenariuszy zajęć edukacyjnych
• nie sprawia Ci trudności przygotowywanie tekstów o charakterze edukacyjnym i promocyjnym
• potrafisz obsługiwać programy graficzne (w tym swobodnie posługujesz się Photoshopem lub innym programem do obróbki zdjęć)
• jesteś osobą kreatywną, masz nieszablonowe pomysły
• masz doświadczenie w pracy z różnymi grupami odbiorców
• potrafisz działać dynamicznie i pod presją czasu
• znasz język angielski na poziomie B2

Oferujemy

• ciekawą pracę w niesamowitym miejscu,
• zatrudnienie w ramach umowy o dzieło,
• możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych,

Warunki aplikowania