Stanowisko

Edukator muzealny

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Wrocław
Województwo
Dolnośląskie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

13.01 31.01

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum
  • Sztuka

Opis stanowiska

Muzeum Pana Tadeusza poszukuje edukatorów! Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń osoby zainteresowane współpracą z Działem Edukacji w zakresie realizacji lekcji muzealnych.

CV prosimy przesłać do 31 stycznia 2022 roku, pocztą elektroniczną, na adres edukacja@ossolineum.pl z dopiskiem w temacie „EDUKATOR MUZEALNY – lekcje muzealne”.

Wymagania

Czego oczekujemy?
- chęci poszerzania wiedzy z zakresu historii, literatury i sztuki
- umiejętności występowania przed publicznością
- dyspozycyjności (zajęcia prowadzone są głównie w tygodniu w godzinach porannych)
- dobrej organizacji pracy, skrupulatności i punktualności
- komunikatywności, umiejętności pracy w zespole, wysokiej kultury osobistej
- biegłej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego

Jakie będą Twoje zadania?
- prowadzenie lekcji muzealnych z zakresu historii i sztuki prezentowanych na wystawie Muzeum Pana Tadeusza
- oprowadzanie po wystawach stałych i czasowych Muzeum Pana Tadeusza
- udział w projektach edukacyjnych realizowanych przez Zakład Narodowy im. Ossolińskich

Oferujemy

- zdobywanie doświadczenia w ramach nowoczesnego projektu muzealnego
- elastyczny grafik zajęć
- szkolenia oraz inne formy współdziałania umożliwiające podnoszenie kwalifikacji
- pracę na umowę-zlecenie z wynagrodzeniem za przeprowadzone lekcje

Prosimy o dopisanie w dokumentach klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Narodowy im. Ossolińskich moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych. Dz.U.UE.L.2016.119.1) oraz ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r, poz. 1000).