Stanowisko

edukator /animator

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

12.02 31.03

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum

Opis stanowiska

• prowadzenie i współprowadzenie zajęć edukacyjnych o charakterze politechnicznym;
• przygotowywanie scenariuszy w/w zajęć;
• udział animacyjny w wydarzeniach cyklicznych i jednorazowych NMT;
• sporządzanie raportów ewaluacyjnych;

Wymagania

- wykształcenie: co najmniej pełne średnie;
- doświadczenie zawodowe: mile widziane co najmniej półroczne doświadczenie w prowadzeniu zajęć o charakterze edukacyjnym pozaszkolnym;
- znajomość: zasady organizacji i bezpieczeństwa prowadzenia zajęć edukacyjno-rozrywkowych,
- mile widziana komunikatywna znajomość języka obcego.

Oferujemy

- zatrudnienie na umowę zlecenie;
- ciekawą pracę w rozwijającej się instytucji kultury;
- możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
- elastyczny rozkład czasu pracy, według grafiku rezerwacji;
- elastyczny wymiar czasu pracy, rozliczany godzinowo;
- praca w godzinach: od 9:00 do 18:00 - czas regulowany zmienny;

Warunki aplikowania

kontakt e-mail: rekrutacja@nmt.waw.pl