Stanowisko

Dokumentalista w Dziale Głównego Inwentaryzatora

Umowa
etat
Wynagrodzenie

5000.00—5000.00 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

07.09 30.09

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Muzeum

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało:
• prowadzenie zgodnie z przepisami muzealnymi ewidencji zabytków i depozytów w księgach inwentarzowych i depozytowych
• współpraca w zakresie przygotowania dokumentów dotyczących ruchu muzealiów
i uczestnictwa w ich użyczeniu i zwrotach
• tworzenie muzealnej bazy danych, udziału w przygotowaniu i drukowaniu kart katalogowych, ewidencyjnych, umów i dokumentacji ewidencyjnej
• kontrolowanie muzealnej bazy danych w zakresie prawidłowości zapisów w niej umieszczanych

Wymagania

Od osoby ubiegająca się o zatrudnienie oczekujemy:
• wykształcenia wyższego
• podstawowej wiedzy z zakresu działalności muzeum;
• znajomości podstaw problematyki udostępniania, rozpowszechniania i zarządzania zbiorami
• obsługa komputera: Windows, pakiet MS Office, Internet;
• umiejętności planowania i organizowania pracy własnej;
• umiejętności współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi;
• punktualności, rzetelności, skuteczności i odpowiedzialności.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
• przyjazne środowisko pracy w nowo budowanym Muzeum na Cytadeli Warszawskiej;
• możliwość podnoszenia kwalifikacji,
• pakiet świadczeń socjalnych w ramach ZFŚS.

Osoby ubiegające się o zatrudnienie powinny: przesłać życiorys (CV) na adres email: rekrutacja@muzeumwp.pl z dopiskiem w tytule „Dokumentalista”