Stanowisko

Designer/ka

Umowa
etat / zdalna
Wynagrodzenie

do 5550 PLN brutto

Miasto
Cała Polska
Województwo
Mazowieckie
Czas trwania oferty

23.08 15.09

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Film
  • Grafika
  • Marketing
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

W JCC Warszawa szukamy obecnie Designera/ki, który/a wesprze nas w realizacji naszej misji. Przed Tobą ekscytujące wyzwanie – tworzenie komunikacji wizualnej dla wszelkiego rodzaju inicjatyw odbywających się w ramach działalności JCC Warszawa. Od programów dla dzieci, przez grupę młodzieżową, kolonie, do gamy programów edukacyjnych i wydarzeń kulturalnych dla dorosłych – w identyfikacji każdego wydarzenia będziesz maczał/a swoje projektanckie palce! Prowadzimy kilkanaście programów odbywających się regularnie, w każdym miesiącu mamy kilka większych wydarzeń – najlepszy wgląd w naszą działalność da Ci rzut okiem na naszego FB.

Twoje odpowiedzialności - rola!

• Przygotowywanie identyfikacji wizualnej na potrzeby strony internetowej i social mediów. Praca w oparciu o kalendarz publikacji, max 12 postów tyg., ewentualnie doraźne potrzeby z dnia na dzień (awaryjnie do uzgodnienia)
• Przygotowywanie materiałów drukowanych (plakaty, ogłoszenia, rozkład zajęć, identyfikacja wizualna projektów – w oparciu o grafik wydarzeń, ewentualnie doraźne potrzeby z dnia na dzień (awaryjnie do dogadania)
• Opracowywanie graficzne raportów, publikacji (wybór zdjęć, koncepcja i wykonanie)
• Projektowanie i realizacja przedmiotów:
- gadżety JCC Warszawa typu koszulki, ołówki, gry, metki itp.
- karty członkowskie, etykiety, opakowania, menu, wizytówki, plakietki itp.
• Bieżące tworzenie bazy zdjęć i wszelkich materiałów wizualnych (tak, żeby inni z zespołu mogli z nich korzystać)
• Opieka nad fizyczną identyfikacją wizualną w siedzibie JCC i podczas projektów zdalnych
• Wykonywanie prostych zadań video – tworzenie prostych animacji, dodawanie plansz i napisów
• Opieka nad produkcją filmów i wszelkich innych wizualnych elementów edukacyjnych i PR

Wymagania

• Doświadczenie w budowaniu kompleksowej identyfikacji wizualnej, które możesz poprzeć dokumentacją projektową
• Umiejętność: tworzenia ilustracji, grafik oraz przygotowania materiałów do druku
• Doświadczenie w przygotowywaniu i koordynacji produkcji wszelkich wizualnych materiałów reklamowych/edukacyjnych
• Doświadczenie w pracy na różnych formatach plików, pakiet Adobe CC i program do montażu video
• Umiejętność elastycznego i wydajnego organizowania sobie pracy – średnio wychodzi około 30 godzin w tygodniu – bywają tygodnie i miesiące intensywnej pracy, oraz takie, kiedy dzieje się znacznie mniej
• Umiejętność operowania czcionkami hebrajskimi
• Wyczucie, wiedza lub motywacja do zdobycia wiedzy na temat symboliki i treści związanych z kulturą żydowską
• Wysoka komunikatywność i samodzielność

Oferujemy

• Wynagrodzenie w wysokości 5550 PLN brutto w oparciu o umowę o pracę na ¾ etatu lub B2B
• Sprzęt – komputer i pakiet Adobe CC
• Elastyczne godziny pracy
• Pole do decydowania i kształtowania komunikacji wizualnej Fundacji
• Pracę w organizacji z misją

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie linków do portfolio. Będzie nam miło, jeśli dodasz kilka zdań od siebie dlaczego chcesz pracować akurat z nami. Czekamy pod adresem rekrutacja@jccwarszawa.pl.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Joint Distribution Committee Poland oraz przez Fundację JCC Warszawa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

W procesie rekrutacji wybrani/e kandydaci/tki poproszeni zostaną o wykonanie zadania projektowego (projekt będzie wykorzystany tylko i wyłącznie na potrzeby rekrutacji).

Przybliżony harmonogram rekrutacji:
Przesyłanie dokumentów przez osoby zainteresowane – do 15.09.2021
Informacja zwrotna – do 18.09.2021
Przesłanie zadań przez wybranych/e kandydatów/ki – do 20.09.2021
Wywiady z wybranymi kandydat/kami – 25.09-5.10.2021
Wyniki rekrutacji – 10.10.2021