Stanowisko

Bibliotekarz/Bibliotekarka

Umowa
Miasto
Katowice
Województwo
Śląskie
Czas trwania oferty

23.08 30.09

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Biblioteka
  • Literatura
  • Szkolenia

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
• Opracowanie formalne i rzeczowe różnego typu dokumentów
• Obsługa bieżąca użytkowników biblioteki
• Opracowanie metadanych osiągnięć naukowych pracowników.
• Udzielanie odpowiedzi na kwerendy biblioteczne
• Szkolenie użytkowników na miejscu

Wymagania

Nasze wymagania:
• Wykształcenie wyższe humanistyczne i/lub w zakresie bibliotekoznawstwa
• Umiejętność bezbłędnego pisania
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, kontaktowość, elastyczność i umiejętność szybkiego uczenia się

Dodatkowym atutem będzie znajomość formatu MARC21 i oprogramowania ALEPH

Oferujemy

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne pakiety opieki medycznej finansowane przez pracodawcę
• Dofinansowanie do karty sportowej MultiSport+
• Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego, w tym zniżki na studia magisterskie i podyplomowe dla pracownika i jego rodziny
• Wsparcie w rozwoju kompetencji językowych, m.in możliwość skorzystania z atrakcyjnych zniżek na kursy językowe
• Możliwość wyjazdów szkoleniowych w ramach programu Erasmus+
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
• Dostęp do szerokiej gamy voucherów i rabatów w ramach MultiBenefit
• Pracę w profesjonalnym i przyjaznym otoczeniu, wśród znakomitych naukowców i opiniotwórczych ekspertów

Zapraszamy do przesyłania aplikacji poprzez formularz rekrutacyjny. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.