Stanowisko

Asystentka/Asystent koordynacji

Umowa
etat
Wynagrodzenie

3300—4000 PLN brutto

Miasto
Wrocław
Województwo
Dolnośląskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe / zawodowe
Czas trwania oferty

17.11 12.12

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

- wsparcie koordynatorek projektów w realizacji działań
- koordynacja prac biurowo-administracyjnych związanych z realizacją projektów;
- praca z dokumentacją projektową (umowy, sprawozdania, karty czasu pracy, rozliczenia, faktury/rachunki), czuwanie nad przepływem dokumentów;
- współpraca w zakresie ustalania harmonogramu działań oraz jego realizacji;
- zakup biletów, rezerwacja noclegów, zamawianie usług
- współpraca z działem księgowym i kadrowym
- wsparcie koordynatorek projektów w zakresie przygotowania raportów merytorycznych i finansowych;
- współpraca w zakresie działań promocyjnych i komunikacyjnych
- kontakt z osobami uczestniczącymi w działaniach, partnerami i grantodawcami oraz artyst(k)ami i ekspert(k)ami

Wymagania

Wymagane:
- dobra organizacja pracy i zaangażowanie;
- samodzielność i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania;
- biegła znajomość języka angielskiego (z uwagi na realizację międzynarodowego projektu)
- umiejętność pisania i redagowania krótkich tekstów w języku polskim i angielskim;
- biegła znajomość obsługi komputera i pakietu biurowego
- doświadczenie w realizacji projektów, organizacji wydarzeń lub w pracach administracyjno-biurowych;

Mile widziane:
- doświadczenie pracy w organizacji pozarządowej;
- doświadczenie w koordynacji projektów
- wykształcenie wyższe lub status studentki/studenta

Oferujemy

- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji pozarządowej;
- zatrudnienie w formie umowy o pracę w wymiarze ¾ etatu (po dwóch miesiącach okresu próbnego)
- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym projekcie
- udział interesujących projektach kulturalno-społecznych, m.in.:
- Centrum Sztuki Osadzonych - pierwszym w Polsce ośrodkiem wymiany doświadczeń i rozwoju metod z zakresu resocjalizacji przez sztukę
- All Hands On Stage - międzynarodowym projekcie dążącym do profesjonalizacji osób osadzonych w zawodach związanych z teatrem
- organizacji cykli warsztatów i prezentacji spektakli

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV i krótkiego listu motywacyjnego na adres: kontakt@kobietostan.pl
Na dokumenty aplikacyjne czekamy do 12 grudnia br.

Przeanalizujemy wszystkie aplikacje i skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Kolektyw Kobietostan dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U.2019.1781).

Początek pracy: druga połowa stycznia 2023
Częściowo praca zdalna.