Asystent w Sekcji Naukowej, Oddział Gdańska, Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi

Umowa
etat
Wynagrodzenie

4200—4200 PLN brutto

Miasto
Łódź
Województwo
Łódzkie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

09.11 30.11

Słowa kluczowe
  • Badania
  • Muzeum

Opis stanowiska

Obowiązki:
- podejmowanie i prowadzenie prac naukowo – badawczych,
- opracowywanie i realizacja scenariuszy wystaw stałych i czasowych,
- tworzenie publikacji popularnonaukowych,
- czynny udział w przedsięwzięciach popularyzujących historię.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe humanistyczne m.in. historia, etnologia, kulturoznawstwo, filologia polska,
- znajomość tematyki historii Polski ze szczególnym uwzględnieniem dziejów Łodzi i rodzimych tradycji niepodległościowych,
- znajomość metody naukowej w badaniu przeszłości,
- umiejętność tworzenia treści popularnonaukowych,
- mile widziana znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym,
- wysoka kultura osobista.

Oferujemy

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego i naukowego,
- pracę przy ciekawych projektach naukowych i edukacyjnych w gronie doświadczonych historyków i muzealników,
- umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
- możliwość poszerzenia kwalifikacji w zakresie przygotowywania wniosków grantowych i udziału w realizacji projektów sfinansowanych przez instytucje zewnętrzne,
- udział w konferencjach i szkoleniach,
- możliwość prowadzenia badań naukowych i kontaktu ze środowiskiem historycznym.

Warunki aplikowania

Mile widziane referencje !!!!

Poświadczone podpisem dokumenty (CV i list motywacyjny), w zamkniętej kopercie z dopiskiem „REKRUTACJA DO SEKCJI NAUKOWEJ, ODDZIAŁ GDAŃSKA”, prosimy składać osobiście w sekretariacie Muzeum, lub przysłać drogą elektroniczną skany dokumentów, na adres: kadry@muzeumtradycji.pl (w tytule maila „REKRUTACJA DO SEKCJI NAUKOWEJ, ODDZIAŁ GDAŃSKA”), w nieprzekraczalnym terminie do 30 listopada 2023 r. włącznie.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami w terminie do 01 grudnia 2023r. Muzeum Tradycji Niepodległościowych zastrzega sobie prawo do odwołania naboru w każdym czasie.
Muzeum Tradycji Niepodległościowych zastrzega sobie prawo do niewyłonienia kandydata oraz prawo do wyłącznej interpretacji powyższego ogłoszenia.

Prosimy załączyć następującą klauzulę:
„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.