Stanowisko

Asystent w Dziale Wystaw

Umowa
etat
Wynagrodzenie

4000—4000 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

14.03 31.03

Słowa kluczowe
  • Muzeum

Opis stanowiska

- oprowadzanie po ekspozycji grup zwiedzających i prowadzenie zajęć edukacyjnych;
- sprawowanie nadzoru i współpraca z opiekunami ekspozycji w ramach podległego mu odcinka ekspozycji w zakresie zabezpieczenia eksponatów, estetyki i porządku oraz należytego poziomu obsługi zwiedzających;
- prowadzenie ewidencji eksponatów znajdujących się w ekspozycji oraz dokumentacji zbiorów;
- przygotowywanie materiałów dla działalności wystawienniczej i edukacyjnej, w tym materiałów pomocniczych oraz metodycznych do prowadzenia lekcji muzealnych;
- opracowywanie kart katalogu naukowego;
- przygotowywanie publikacji fachowych z zakresu muzealnictwa i historii wojskowości w ramach prowadzonych prac naukowo – badawczych;
- współudział w przygotowywanie organizowanych wystaw i imprez muzealnych.

Wymagania

- wykształcenie, co najmniej ukończone studia pierwszego stopnia na kierunku historycznym,
- dyspozycyjność, zaangażowanie, odpowiedzialność i uczciwość,
- wysoka kultura osobista oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne,
- samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole,
- mile widziane doświadczenie w pracy w muzeum.

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- przyjazne środowisko pracy
- możliwość rozwoju zawodowego

Warunki aplikowania

Aplikacje należy przesłać na adres: rekrutacja@muzeumwp.pl