Stanowisko

Praktyka / asystent prezesa fundacji

Profil Działalności

Działania wystawienniczo-warsztatowe na rzecz odbudowania tożsamości lokalnej, aktywizacji grup marginalizowanych, wzmacniania dialogu międzypokoleniowego oraz poszerzania dostępu mieszkańców miasta do narodowych dóbr kultury. Tworzenie projektów ambitnych i innowacyjnych, kreując ciekawe zjawiska społeczno-obywatelskie w kulturze i sztuce promujące lokalne dziedzictwo kulturowe.

Adres

Bydgoszcz, ul. Pomorska 68A/1, 85-051

Województwo
Kujawsko-pomorskie
Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Fotografia
  • Grafika
  • Zarządzanie projektem
Termin Praktyk
2018-11-05 - 2019-03-31
Długość Praktyk
240 godzin
Tryb

praktyki tylko w tygodniu

Dni robocze

5 dni w tygodniu

Zakres Obowiązków

obsługa administracyjno-biurowa, pomoc w bieżącej pracy fundacji, poszukiwanie informacji (m.in. w archiwach), pomoc przy rozliczaniu projektów

Cel Praktyk

zdobycie umiejętności pracy przy projektach unijnych, samorządowych, obsługa programów biurowych, zdobycie umiejętności obsługi stron internetowych na platformie wordpress, zapoznanie ze specyfiką pracy w organizacji pozarządowej, umiejętność wyszukiwania informacji w archiwach oraz bibliotekach cyfrowych

Preferowane kierunki studiów

wykształcenie humanistyczne, księgowe, administracyjne, informatyczne

Dodatkowe wymagania

mile widziana znajomość języka angielskiego/niemieckiego, prawo jazdy kat. B

Uwagi

Możesz aplikować na 3 oferty w ramach praktykuj w kulturze.