Stanowisko

Asystent muzealny w Dziale Badań Archeologicznych

Umowa
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

09.08 30.09

Słowa kluczowe
  • Muzeum
  • Sztuka

Opis stanowiska

CZYM SIĘ BĘDZIESZ ZAJMOWAĆ:
- badaniami terenowymi, w tym nadzorem nad pracami budowlanymi (sporządzanie opisów, dokumentacji rysunkowej i fotograficznej),
- opracowywaniem pozyskanych źródeł archeologicznych
- inwentaryzacją pozyskanych źródeł archeologicznych (zwłaszcza ceramiki naczyniowej)
- publikacją wyników badań

Wymagania

SZUKAMY CIĘ JEŚLI:
- archeologia i badania archeologiczne są dla Ciebie pasją, której gotowy jesteś wiele poświęcić
- masz wykształcenie wyższe kierunkowe - Jesteś absolwentem archeologii, któremu szczególnie bliskie są zagadnienia archeologii średniowiecza i czasów nowożytnych
- miałaś/eś już okazję zdobyć nieco doświadczenia badawczego, terenowego
- swobodnie poruszasz się w środowisku MS Office
- swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (mile widziana znajomość dodatkowych języków obcych)
- mile widziana znajomość programów graficznych

Oferujemy

OFERUJEMY:
- ciekawą pracę w niesamowitym miejscu
- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na 0,5 etatu
- atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, kasa zapomogowo-pożyczkowa, dofinansowanie wypoczynku, karta ICOM)
- możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych
- rozwój własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i kursach

Warunki aplikowania