Stanowisko

Asystent muzealny w Bibliotece Wawelskiej

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

27.09 30.10

Słowa kluczowe
  • Biblioteka
  • Edukacja
  • Literatura
  • Muzeum
  • Sztuka

Opis stanowiska

CZYM SIĘ BĘDZIESZ ZAJMOWAĆ:

-kompleksowym opracowaniem bieżących nabytków w różnych językach
-obsługą czytelników
-udzielaniem informacji w oparciu o warsztat informacyjno-bibliograficzny Biblioteki
-prowadzenie wymiany wydawnictw z instytucjami krajowymi i zagranicznymi

Wymagania

SZUKAMY CIĘ, JEŚLI:

- posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe: bibliotekoznawstwo, informacja naukowa lub jesteś w trakcie studiów
- komunikatywna znajomość języków obcych
- doskonale radzisz sobie z obsługą komputera, a pakiet MS Office masz w małym palcu
- cechuje Cię dokładność, spostrzegawczość oraz oddanie realizowanym zadaniom
- jesteś otwarty na współpracę w ramach umowy zlecenie

Mile widziane:
- możesz pochwalić się znajomością formatu MARC 21
- znajomość programów bibliotecznych (program PATRON)
- doświadczenie w pracy w bibliotece
- zainteresowanie kulturą, historią sztuki, historią

Oferujemy

- możliwość realizacji zadań dla wyjątkowej organizacji w ramach umowy zlecenie
- otwartość na Twoje pomysły i atmosferę sprzyjająca wymianie wiedzy, doświadczeń
- możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych

Warunki aplikowania