Stanowisko

Asystent muzealny / Adiunkt muzealny

Umowa
etat
Wynagrodzenie

3000—3300 PLN brutto

Miasto
Gdańsk
Województwo
Pomorskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

29.09 01.11

Słowa kluczowe
  • Muzeum

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków
1. Opieka nad kolekcją archeologiczną oddziału
2. Udział w działalności merytorycznej oddziału, w tym w organizacji wydarzeń kulturalnych
3. Organizacja obsługi ruchu turystycznego w sezonie letnim
4. Prowadzenie spraw administracyjnych oddziału

Wymagania

Nasze wymagania
1. Wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki: historia, archeologia, muzealnictwo itp.
2. Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
3. Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
4. Umiejętność pracy w zespole, organizacji pracy swojej i zespołu
5. Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Przewiduje się zatrudnienie jednej osoby na podstawie umowy o pracę na pełny etat w równoważnym systemie czasu pracy (praca możliwa we wszystkie dni tygodnia oraz popołudniami).

Miejsce pracy: Gdańsk, Twierdza Wisłoujście/Ratusz Głównego Miasta.

Wynagrodzenie zasadnicze w przedziale 3.000-3.300 zł brutto, w zależności od doświadczenia kandydata. Pozostałe składniki wynagrodzenia zgodnie z Rozporządzeniem MKiDN z dnia 22 października 2015 r. w sprawie wynagradzania pracowników instytucji kultury oraz Regulaminem Wynagradzania MG.

Oferty zawierające CV z adresem poczty elektronicznej do kontaktów w sprawach rekrutacji i zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz list motywacyjny należy składać pocztą elektroniczną na adres rekrutacja[at]muzeumgdansk.pl do dnia 01.11.2021.

Muzeum Gdańska zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Dyrektor Muzeum Gdańska może podjąć decyzję o unieważnieniu rekrutacji bez podawania przyczyny.