Stanowisko

Asystent/ka biura

Umowa
etat
Wynagrodzenie

2960—3200 PLN netto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

01.06 13.06

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Kadry

Opis stanowiska

Stanowisko to łączy w sobie elementy administrowania biurem, obsługi kadrowej (we współpracy z księgowością zewnętrzną) oraz prostych zadań finansowo-administracyjnych. Asystent/ka biura będzie pracować w 3 osobowym zespole administracyjno-finansowym. Jest to stanowisko wymagające samodzielności i prowadzenia wielu spraw równocześnie. Nie wymagamy dużego doświadczenia - ważne są dla nas zdolności organizacyjne, terminowość i zaangażowanie.

Najważniejsze zadania

Obsługa kadrowa organizacji (we współpracy z księgowością zewnętrzną), w tym:
- systematyczne prowadzenie tabeli urlopów
- systematyczne prowadzenie teczek pracowniczych
- przygotowywanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych, oddelegowań i zaświadczeń oraz dokumentów PPK
- prowadzenie ewidencji umów
- zamawianie list płac
- rozsyłanie PIT-ów

Obsługa biura organizacji, w tym:
- odbieranie telefonów
- obsługa maila kontaktowego
- organizowanie napraw sprzętów biurowych
- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
- zamawianie sprzątania
- dbanie o ład w biurze
- dokonywanie opłat administracyjnych
- inwentaryzacja sprzętów
- współpraca z zewnętrzną firmą kurierską
- zakupy biurowe i zakupy sprzętów

Czynności admin-fin, w tym:
- obsługa płatności kartą
- przygotowywanie przelewów i sprawdzanie dokumentacji finansowej
- przygotowywanie i przekazywanie (raz w miesiącu) paczki dokumentów finansowych i kadrowych dla księgowości zewnętrznej
- obsługa teczki podpisów
- załatwianie spraw urzędowych
- przygotowywanie dokumentów dla Rady i Zarządu organizacji

Wymagania

Kogo szukamy?

Szukamy osoby zorganizowanej, samodzielnej i z inicjatywą, lubiącej samodzielnie poszukiwać rozwiązań i pracować w zespole oraz:
- mającej roczne doświadczenie pracy biurowej
- znającej język angielski na poziomie B2
- dyspozycyjnej od lipca/sierpnia 2021.

Oferujemy

Co oferujemy?

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze 1 etatu
- wynagrodzenie 2960 – 3200 zł netto (w zależności od doświadczenia)
- możliwość rozwoju i zdobycia wszechstronnego doświadczenia
- pracę w wygodnym biurze w centrum Warszawy przy ul.Chmielnej oraz dobrą organizację pracy zdalnej.

Warunki aplikowania

Szczegóły rekrutacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie:
- CV
- krótkiej (max strona maszynopisu) odpowiedzi na pytanie: Jak działa dobrze zorganizowane biuro?

do 13.06.2021 do godziny 24:00, na adres rekrutacja@centrumcyfrowe.pl.
Wybrane kandydatki i kandydatów zaprosimy na rozmowy kwalifikacyjne. Nie bierzemy pod uwagę aplikacji niepełnych.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami/kami.