Stanowisko

Asystent dyrygenta w Filharmonii Zielonogórskiej

Umowa
Miasto
Zielona Góra
Województwo
Lubuskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

14.12 16.01

Słowa kluczowe
  • Muzyka

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
• ścisła współpraca z Dyrektorem, dyrygentami gościnnymi i biurem koncertowym,
• udział we wcześniej ustalonych próbach (w charakterze asystenta),
• prowadzenie uzgodnionych wcześniej koncertów symfonicznych i kameralnych oraz nagłych zastępstw.

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe na kierunku dyrygentura (min. tytuł licencjata),
• znajomość operowego i symfonicznego repertuaru klasycznego i współczesnego,
• umiejętność pracy w dużych grupach,
• znajomość języka angielskiego (mile widziana również znajomość języka niemieckiego).
Wymagania dodatkowe:
• dyspozycyjność,
• kreatywność,
• zaangażowanie w życie kulturalne,
• zdolności menadżerskie,
• znajomość nowoczesnych metod promocji i social mediów.

Oferujemy

Oferujemy:
• pracę w instytucji z ponad 65-letnią tradycją,
• możliwość rozwoju zawodowego i praktykę estradową z orkiestrą symfoniczną,
• elastyczny czas pracy (Dyrektor będzie uzgadniać z Asystentem Dyrygenta okresy, w których należy być w Filharmonii Zielonogórskiej),
• atrakcyjne wynagrodzenie (pensja podstawowa oraz dodatek za prowadzone koncerty),
• zakwaterowanie w pokojach gościnnych Filharmonii Zielonogórskiej na okres pobytu,
• czas trwania umowy od lutego 2022 do 31 sierpnia 2023 r. z możliwością skrócenia lub przedłużenia.

Osoby zakwalifikowane do przesłuchań otrzymają indywidualne zaproszenie drogą mailową ze szczegółami dotyczącymi planowanego przesłuchania.
Kandydat, w przypadku odwołania swojej obecności na przesłuchaniu, zobowiązany jest do powiadomienia Instytucji drogą mailową lub telefoniczną najpóźniej 5 dni przed terminem planowanego przesłuchania.
Organizator nie zapewnia kosztów podróży oraz ewentualnego zakwaterowania kandydatów.
Dyrektor Filharmonii Zielonogórskiej zastrzega sobie prawo do zaproszenia na przesłuchania wybranych kandydatów, których aplikacje spełniają wymogi niniejszego regulaminu przesłuchań.
Materiały prosimy przesyłać na adres: sekretariat@filharmoniazg.pl do 16 stycznia 2022 r. (kontakt telefoniczny do p. Beaty Radwańskiej 68 328 60 71) lub pocztą na adres: Filharmonia Zielonogórska im. Tadeusza Bairda, Plac Powstańców Wielkopolskich 10, 65-077 Zielona Góra z dopiskiem: Przesłuchania – asystent dyrygenta).

Informacje nt. przebiegu przesłuchań dostępne są pod linkiem do ogłoszenia.