Stanowisko

asystent ds. koordynacji projektów

Umowa
staż / praktyki
Miasto
Bydgoszcz
Województwo
Kujawsko-pomorskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe / zawodowe
Czas trwania oferty

05.10 30.11

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Edukacja
  • Fotografia
  • Grafika
  • Księgowość
  • Marketing
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Pomoc w koordynacji Międzynarodowego festiwalu miłośników fotografii analogowej, pomoc w koordynacji bierzących działań administracyjnych, obsługa stron www, mediów społecznościowych, promocja działań, pomoc w przygotowywaniu wystaw, koordynacja bierzących projektów fundacji.

Wymagania

preferowane wymagania znajomość języka angielskiego, obsługa programów graficznych, mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Zapoznania się z działalnością oraganizacji pozarządowej w dziedzinie kultury.

Warunki aplikowania

Prosimy wysłać maila na adres info@fotografistka.pl z CV