Stanowisko

Asystent/Asystentka Dyrekcji

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

06.10 20.10

Słowa kluczowe
  • Administracja

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało między innymi:
• opracowywanie i pisanie listów, raportów, protokołów i wszelkich dokumentów zleconych przez Dyrekcję;
• przyjmowanie, rejestracja i archiwizacja korespondencji papierowej oraz elektronicznej i kierowanie jej do odpowiednich komórek lub osób;
• prowadzenie rejestru umów, zarządzeń, pełnomocnictw, delegacji, faktur;
• prowadzenie terminarza spotkań Dyrektora;
• przygotowywanie podróży służbowych;
• udzielanie informacji interesantom;
• obsługa gości Dyrekcji;
• obsługa posiedzeń Rady Programowej oraz innych podobnych wydarzeń;
• koordynacja zakupów (art. Spożywcze, biurowe itp.);
• wykonywanie innych prac zleconych przez Dyrekcję Instytutu.

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie: co najmniej średnie;
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
• znajomość MS Office;
• komunikatywność;
• wielozadaniowość;
• umiejętność pracy w zespole;
• umiejętność pracy pod presją czasu.

Dodatkowym atutem będzie:
• doświadczenie zawodowe: co najmniej 1 rok na podobnym stanowisku;
• znajomość zagadnień związanych z instytucjami kultury;
• znajomość instrukcji kancelaryjnej;
• znajomość obsługi platformy EPUAP.

Oferujemy

Forma zatrudnienia: umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu.
Miejsce pracy: w siedzibie ŻIH
Stanowisko pracy: praca przy komputerze.

Rekrutacja: proces dwuetapowy. Etap pierwszy polegał będzie na przesłaniu CV i ocenie formalnej złożonych aplikacji. Wybrane osoby spełniające wymagania zostaną̨ zaproszone do udziału w drugim etapie rekrutacji, który będzie polegał na rozmowie kwalifikacyjnej w siedzibie ŻIH bądź online.
CV prosimy przesyłać na adres: secretary@jhi.pl do dnia 20.10.2021 r. W tytule wiadomości prosimy podać „Rekrutacja – Asystent/Asystentka Dyrekcji”. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z kandydatami/kandydatkami wybranymi na podstawie otrzymanych aplikacji do dnia 25.10.2021 r.
Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli: „Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Żydowski Instytut Historyczny im E. Ringelbluma w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji do pracy w ŻIH. Jestem świadoma/y posiadania prawa do cofnięcia udzielonej zgody, dostępu do moich danych i ich poprawiania.”
Z postępowania zostaną wyłączone osoby nie spełniające przedstawionych wymagań. ŻIH zastrzega sobie prawo odwołania procesu rekrutacji bez podania przyczyny.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych na stronie https://bip.jhi.pl/praca-w-zih