Stanowisko

Asystent / Asystentka Adiunkt / Adiunktka

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

06.06 23.06

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Muzeum
  • Sztuka

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
• opieka merytoryczna i nadzór nad Zbiorami Rzeźby Nowożytnej MNW XVI-XIX wiek,
• naukowe opracowywanie Zbiorów Rzeźby Nowożytnej,
• prowadzenie dokumentacji inwentarza elektronicznego MNW, katalogowanie zbiorów,
• tworzenie tekstów naukowych i popularyzatorskich wykorzystywanych na potrzeby publikacji dot. kolekcji rzeźby MNW,
• organizowanie ekspozycji w galeriach Oddziału i wystaw wyjazdowych,
• tworzenie programów i projektów badań naukowych i naukowo badawczych.

Wymagania

Poszukujemy osoby:
• ukończone studia wyższe historia sztuki,
• znajomość języka angielskiego lub innego nowożytnego w stopniu wyższym niż komunikatywny,
• doświadczenie w pracy w muzeum lub innej instytucji kultury, Mile widziane:
• odpowiedzialność
• samodzielność
• umiejętność pracy w zespole
• znajomość programów do ewidencjonowania zbiorów muzealnych,

Oferujemy

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego w Królikarni,
• pełen wyzwań rozwój zawodowy,
• udział w kształtowaniu pozytywnego wizerunku Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego w Królikarni,
• pakiet socjalny, możliwość uczestnictwa w pakietach medycznych, sportowych,
• miejsce parkingowe,
• pracę stacjonarną w przyjaznym zespole
• możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych.

Warunki aplikowania

Terminy i miejsce składania dokumentów:
• dokumenty należy złożyć do: 23.06.2024r.,
• wysyłając je na adres mailowy: rekrutacja@mnw.art.pl
• lub przekazując osobiście do Działu Spraw Pracowniczych (Gmach Główny, 2 piętro, pok. 279), W tytule maila lub na kopercie prosimy o wpisanie numeru referencyjnego ogłoszenia:
„Oferta pracy – 2024/5/Asys_Xawery/MNW”

Prosimy o zawarcie w CV treści poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Narodowe w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych