Stanowisko

Animator / prezenter

Umowa
Miasto
Poznań
Województwo
Wielkopolskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

25.06 14.07

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum
  • Sztuka
  • Teatr

Opis stanowiska

Poszukujemy do nieszablonowej pracy w wiodącej atrakcji turystycznej w Poznaniu osoby w charakterze animatora / prezentera (rola męska), który w ciekawy i angażujący sposób będzie przekazywał Gościom wiedzę o poznańskich tradycjach

Wymagania

Poszukujemy osoby:
- swobodnie komunikującej się, lubiącej opowiadać
- o dużej kulturze osobistej
- lubiącej kontakt z ludźmi, w tym także z dziećmi
- dobrze mówiącej po angielsku.

Doświadczenie lub predyspozycje animacyjne / aktorskie mile widziane. Zapewniamy kompleksowe szkolenie, przygotowanie merytoryczne oraz scenariusz prowadzonych zajęć.

Oferujemy

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, duże pole do popisu oraz przyjazną, swobodną atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o email z załączonym CV ze zdjęciem na adres: muzeum@rogalowemuzeum.pl